Bonusul de performanţă făcut public de un român care lucrează într-o corporaţie. Internauţii au crezut că e o glumă: „Ai mulţumit?”
Un bonus de performanță simbolic a stârnit un val de reacții pe internet, după ce un român angajat într-o corporație a decis să împărtășească experiența sa pe platforma Reddit. Postarea, care includea dovada primirii unui card cadou în valoare de doar 2,90 lei, a devenit rapid virală, generând sute de comentarii și reacții ironice. Reacții […]