S-au schimbat regulile, din nou, pentru consumatorii de energie și gaz: ce era gratis, acum e pe bani
Anul 2022 nu debutează cu vești prea bune pentru consumatorii români de energie electrică și gaze naturale. Dispar câteva gratuități importante, iar acest lucru nu va fi pe placul românilor, exasperați deja de scumpirile în masă, care le apasă pe umeri în ultimele luni. În baza noii legislații din 2022, se schimbă regulile pentru procedura de […]