Fără mașină și cu banii luați: toți șoferii trebuie să știe ce se întâmplă cu autoturismele ridicate
Nu puține sunt mașinile ridicate de către autorități din diverse motive. Unele ajung chiar să fie abandonate. Partea proastă este însă că nu pierzi doar autoturismul. Radu Mihaiu este primarul sectorului doi din București, iar într-o postare recentă de pe Facebook a detaliat problema autoturismelor abandonate. Oficialul a insistat mai ales pe costurile aferente ridicării […]