Dacă ai vedea unde-și petrec românii vacanța de iarnă, n-ai zice că suntem atât de săraci: luxul a ajuns o banalitate
De când a debutat această pandemie de coronavirus, românii și-au diversificat foarte mult opțiunile turistice. Aleg vacanțe din țări tot mai îndepărtate, destinații tot mai scumpe și exclusiviste. Nici n-ai zice că traversăm o criză atât de dificilă și că situația noastră economică este, în general, precară. Pentru a-și petrece vacanța de iarnă, românii aleg […]