Se raționalizează gazul, de la iarnă. Guvernul ia în calcul o nouă procedură
Gazul ar putea fi raționalizat pentru operatorii economici, începând cu iarna acestui an. Conform unor surse guvernamentale, dacă România nu va putea importa suficiente gaze naturale, se va lua în calcul o nouă procedură pentru a putea fi găsită o nouă procedură. Gaz cu porția de la iarnă Se pare că Executivul ia în calcul […]