Comoara României rămâne neexploatată, iar românii sunt primii care vor plăti pentru asta: s-au semnat actele
De mai bine de un deceniu, se discută despre exploatarea depozitelor de gaze naturale din Marea Neagră. Din păcate, deși inițiativa ar putea micșora semnificativ facturile la energie ale românilor, mai avem mult de așteptat ca asta să se întâmple. Guvernul României ar fi trebuit să treacă prin mai multe proceduri pentru a începe exploatarea […]