Comoara României, mai aproape de a fi exploatată: ne-ar putea scade facturile la energie din acest an
Cu un pic de noroc, facturile la energie ale românilor vor înregistra o scădere semnificativă până la finele acestui an, odată cu obținerea independenței energetice a țării noastre. Totul pleacă de la depozitele din Marea Neagră, care, peste noapte, au ajuns mai aproape de a fi exploatate. După luni, dacă nu ani, de speculații pe […]