Viorica Dăncilă pleacă din PSD la partidul nou înființat NOI: „Nu mă mai regăsesc în PSD. Nu eu i-am trădat”
Viorica Dăncilă, fostul premier al României, a decis să plece din PSD și să se alăture unei noi formațiuni politice. Partidul se numește Partidul Națiune Oameni Împreună, prescurtat NOI. Anunțul a fost făcut chiar de fostul premier, pe pagina de Facebook. Viorica Dăncilă pleacă din PSD la partidul NOI Fostul premier a scris că, după […]