Protecția Consumatorului dă de pământ cu HoReCa: nu vă mai merge așa, ne mai „prindem” și noi
Protecția Consumatorului din România pare să fie din ce în ce mai vigilentă și activă în a apăra drepturile românilor care ajung de multe ori să fie victime ale mizeriei din localuri, dar și a tentativelor de fraudă din partea unor manageri puși pe căpătuială. Șeful instituției, Horia Constantinescu, vorbește destul de acid la adresa […]