Cum s-au schimbat românii după pandemie. Obiceiurile pe care le-au adoptat
O cercetare făcută recent arată că unii dintre români s-au schimbat în urma pandemiei de coronavirus. Unele dintre obiceiurile pe care le aveau numeroase persoane înainte s-au modificat. Obiceiurile românilor, schimbate de pandemie Conform studiului, ce a fost realizat în luna iulie a acestui an, patru din zece români resimt schimbări ale comportamentelor și obiceiurilor, […]