Bucureştenii, nemulţumiţi de şoferii care şi-au lăsat maşinile necurăţate pe locurile de parcare. Imaginea de la care a plecat totul: „E clar că aveți bibelouri”
La câteva zile bune după ultima ninsoare serioasă care a acoperit Bucureștiul, orașul încă poartă urmele iernii. Străzile au fost în mare parte curățate, traficul a revenit treptat la normal, însă în cartierele de blocuri se observă un fenomen care a stârnit controverse aprinse: numeroase autoturisme au rămas nemișcate pe locurile de parcare, acoperite în […]