Vestea dimineții pentru românii cu centrale termice pe gaz: anunțul oficial, ce facem la iarnă
Recent adoptata Ordonanță de Urgență din domeniul energiei a creat foarte multă panică în piață, atât printre operatorii de telefonie și furnizorii de energie, cât și printre românii obișnuiți cu centrale termice pe gaz care se îngrijorează că nu o să mai poată să-și plătească facturile la iarnă. În speranța liniștirii populației, ministrul Energiei a […]