Nu-ți mai trebuie căldură, că nu mai vine iarna: singurul ”beneficiu” al încălzirii globale, confirmat de cercetători
În urmă cu 20 – 30 de ani, în octombrie venea prima zăpadă, la mijlocul lui noiembrie nici nu mai mergeai la școală pentru că nu aveai cum să ajungi din cauza nămeților. Acele vremuri au apus de mult timp, iar la cum merge încălzirea globală, este improbabil să mai revină. În contextul inflației accelerate […]