Guvernul Ciolacu a depus jurământul la Cotroceni. Prima ședință a Executivului a avut loc la Palatul Victoria
Miniștrii guvernului Ciolacu au depus joi jurământul într-o ceremonie la Palatul Cotroceni, iar de la ora 19:00 va avea loc prima ședință a noului Guvern. „Vă doresc succes în acest mandat”, le-a transmis Klaus Iohannis acestora. Guvernul Ciolacu depune jurământul la Cotroceni Update ora 17:30: Mesajul lui Klaus Iohannis pentru noul Guvern. „Vă felicit pentru […]