Anca Alexandrescu nu a vrut să facă vreun comentariu, după rezultatele votului: „Știm ce s-a întâmplat în noiembrie 2024”. Ce le-a transmis bucureștenilor
Anca Alexandrescu, candidata alianței ”Dreptate pentru București”, a transmis primele reacții după închiderea urnelor în alegerile pentru Primăria Capitalei. Ea le-a mulțumit alegătorilor pentru participare și a subliniat importanța recâștigării încrederii în procesul electoral, amintind de evenimentele controversate din noiembrie 2024. Anca Alexandrescu, mesaj pentru bucureșteni Anca Alexandrescu a adresat un mesaj alegătorilor după închiderea […]