Au crescut salariile în toată România: cât au ajuns să câștige angajații, zici că suntem în Germania
Pe fondul inflației agresive din ultimul an, managerii companiilor din țara noastră s-au văzut nevoiți să majoreze salariile, astfel încât puterea de cumpărare a angajaților să nu fie afectată de scumpiri. În cele mai multe domenii de activitate, unde muncesc milioane de români, salariile au crescut simțitor de la începutul anului, în toate județele țării. […]