Patronii români sunt zgârciți cu salariile fiindcă nici ei n-au bani: firmele, la pământ
Firmele românești se confruntă cu mari probleme economice, iar unul dintre motivele pentru care patronii români majorează cu greu salariile e reprezentat tocmai de faptul că nici eu n-au bani, în ciuda faptului că mulți angajați cred contrariul. În realitate, sectorul de business din România, alcătuit din firme mici și mijlocii, care muncesc cinstit, își […]