Dacia și sistemele de climatizare: de ce unii șoferi se plâng de încălzirea sau răcirea insuficientă
Pe forumuri și grupuri de proprietari Dacia apar des discuții despre climatizarea care pare „cam leneșă”, fie că vorbim de încălzirea în zilele geroase, fie de răcirea în caniculă. În special posesorii de modele compacte sau de motorizări mici, inclusiv variante pe GPL sau electrice, remarcă uneori că durează mai mult până când habitaclul ajunge […]