Îți ridică mașina dacă faci asta în România: cea mai mare amendă pentru șoferii români, până la 20.000 de lei
Niciodată nu a fost mai costisitor în România să nu fii civilizat în trafic. Cel puțin pe un subiect, sancțiunile din țara noastră se aliniază cu cele din străinătate, iar șoferii trebuie să înțeleagă cum ajung să plătească până la 20.000 de lei pentru o greșeală care, în trecut, era trecută cu vederea. Pe lângă […]