Județul în care au fost prinși cei mai mulți șoferi băuți la volan în primele luni ale acestui an. Sunt peste 1.200 de cazuri înregistrate
Primele luni din 2026 aduc un bilanț alarmant în trafic, într-un județ din România unde controalele rutiere au scos la iveală un număr ridicat de șoferi care au urcat la volan după ce au consumat alcool. Datele oficiale arată că fenomenul rămâne unul îngrijorător, cu sute de dosare penale și sancțiuni aplicate într-un interval foarte […]