Decizia luată de un bărbat de 33 de ani după ce a fost diagnosticat cu cancer terminal. „Aș fi arogant să nu privesc cealaltă parte buna a situației”
Un bărbat în vârstă de 33 de ani care a fost diagnosticat cu cancer terminal în urmă cu trei ani a luat o decizie impresionantă. Tânărul a primit vestea cumplită în urma unor investigații pe care le-a făcut în timp ce participa la un studiu medical voluntar. Atunci, medicii i-au spus că mai avea aproximativ […]