Ce a spus Ovidiu Burcă despre viitorul lui la Dinamo, după al 11-lea eșec al ”câinilor” din acest sezon: ”Sunt destul de epuizat”
Dinamom a mai pierdut un meci și a ajuns la 11 partide fără victorie. După înfrângerea din marele derby cu FCSB, Ovidu Burcă, antrenorul ”câinilor” a vorbit despre situația în care se afl echipa sa, dar și despre plecarea de pe banca tehnică. Iată ce a spus tehnicianul dinamovist. ”Situația e îngrijorătoare” Dinamo a cedat […]