13 oct. 2020 | 08:51

Florin Tănase a comis-o. A fost văzut de mulți bucureșteni: n-a avut nicio jenă

Monden
Florin Tănase a comis-o. A fost văzut de mulți bucureșteni: n-a avut nicio jenă
Florin Tănase, ipostază ciudată. Fotbalistul a comis-o de data asta

Florin Tănase a făcut o nefăcută, iar acum ulterior a reușit să intre în casă doar cu ajutorul vecinilor. Ce a pățit fotbalistul și cum a ajuns în această situație? Ce s-a întâmplat înainte de a aștepta la ușa imobilului său?

Florin Tănase, la mâna vecinilor după peripețiile de pe șoselele Capitalei

Paparazzi spynews.ro au deschoperit ipostaza nouă în care se află Florin Tănase. Scenariul în care se află acum îl pune într-o postură mai puțin bună, fiind la mâna vecinilor după ce a încălcat regulile circulației. Fotbalistul a fost prins pe picior greșit, dar pe de altă parte a demonstrat tuturor că este și băiat de casă. Poate să le aibă pe ambele. Acesta nu prea ține cont de legi, dar urmează cu strictețe sfaturile iubitei sale. Mai Exact, sportivul a fost surprins în traficul din București. Cu nervii întinși la maximum, nu a mai respectat nicio regulă și a scăpat de aglomerație alegând să meargă pe linia de tramvai.

Fotbalistul a comis-o de data asta

Florin a fentat traficul infernal și a ajuns mai repede la un magazin de unde a ieșit încărcat de cumpărături pentru casă. Un lucru de apreciat este că nu a uitat și de altă regulă care ar trebui deja ca lejer să fie obiceiul tuturor – purtarea măștii de protecție. După ce a achiziționat tot ceea ce i-a spus iubita, s-a urcat din nou la volanul bolidului de lux pe care-l conduce și a parcat în fața blocului unde locuiește. Cu pași repezi a scos cumpărăturile din mașină și a așteptat cumințel la interfonul care ori era oprit ori nu mai funcționa. Sportivul a fost astfel nevoit să aștepte să-i răspundă un vecin pentru a putea intra în bloc. Un locatar i-a răspuns rapid, așa că nu a fost nevoit să stea prea mult pe la ușă.

Florin Tănase a comis-o. A uitat de traficul din Capitală și a mers pe linia tramvaiului

Florin Tănase a comis-o. A uitat de traficul din Capitală și a mers pe linia tramvaiului

Mesajul sportivului după diagnosticarea cu COVID-19

„Vă salut pe toţi! Se pare că acest virus, din păcate, a vrut cu tot dinadinsul să facem cunosţinţă. Prima zi a fost destul de neplacută, cu febră, dureri de cap şi dureri musculare. Imediat ce am ajuns în ţară, am beneficiat de tratamente corespunzătoare, iar acum mă simt foarte bine. Au mai fost mici stări de disconfort, dar nimic îngrijorător. Sper să ne revedem curând! Vă mulţumesc pentru gândurile voastre bune, pentru mesajele primite şi vă doresc sănătate! Doamne-ajută, tuturor!”
Florin Tănase