Ce s-a întâmplat cu gaura din stratul de ozon din Antarctica
Gaura din startul de ozon care a apărut în urmă cu câteva decenii a îngrijorat miliarde de oameni, dar o organizație aduce vești bune. Protocolul de la Montreal, care a intrat în vigoare în 1989, este un exemplu rar al unui acord global de soluționare a unei probleme globale: eliberarea în atmosferă a unor cantități … Continuă lectura Ce s-a întâmplat cu gaura din stratul de ozon din Antarctica
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba